Programa
Finansavimas
Atsiliepimai
Procesas
DUK

Tik 🇱🇹 Lietuvos gyventojams

Studijuok duomenų analitiką NEMOKAMAI!

Galimybė gauti 100 % finansavimą dirbantiems ir nedirbantiems

Švietimo komanda iš:

Mokykis pagal įgūdžius ir karjerą užtikrinančią programą

Mūsų programą parengė rinkos profesionalai, padėsiantys jums ne tik gauti darbą, bet ir pritaikyti savo įgūdžius nuo pat pirmos dienos baigus studijas.

Pagrindinių duomenų analitiko priemonių rinkinys

Įgykite duomenų analizei reikalingų įgūdžių ir įrankių. Pirmiausia suprasite, kaip struktūruotai atlikti duomenų analizę, kaip rinkti ir interpretuoti duomenis, kaip nustatyti svarbius modelius ir kaip atlikti pagrindinį duomenų vizualizavimą. Tuomet įvaldykite spreadsheets ir SQL, kurie yra pagrindiniai šios profesijos įrankiai, naudojimą.

Analizės rezultatų komunikavimas

Remdamiesi duomenų įžvalgomis sukurkite kontekstalizuotas istorijas, kurios įtikina sprendimų priėmėjus. Galėsite rinktis tarp Looker Studio ir Tableau BI įrankių, kad galėtumėte kurti interaktyvias informacines lenteles, kuriose būtų pateikta jūsų duomenų analizė. Taip pat sužinosite, kaip rengti patrauklius pristatymus, kuriuose išryškinamos svarbiausios įžvalgos, kaip pritaikyti pranešimą skirtingoms auditorijoms, kaip naudoti kūno kalbą bendravimui sustiprinti ir kaip parinkti geriausias duomenų vizualizacijas.

Pagrindiniai analizės tipai

Šiame modulyje apžvelgsime pagrindinius analizės tipus, susijusius su 4 skirtingomis sritimis - klientų elgsena, e. prekyba, klientų verte ir modeliavimu. Tai apims įvairius analizės tipus, pavyzdžiui, sulaikymo, kohortų, RFM, CLV, piltuvėlio, A/B testavimo, tiesinės ir logistinės regresijos modelius ir kt. Šie metodai leis jūsų analizei ir įžvalgoms būti patikimoms ir paremtoms duomenimis.

Pasirenkamieji moduliai

Pritaikykite savo mokymosi kelionę, kad ji atitiktų jūsų konkrečius tikslus ir interesus. Papildykite pagrindinę mokymo programą pasirinkdami pasirenkamuosius produktų, rinkodaros, finansinės analizės ir kitus modulius. Jei jus domina programavimas, apsvarstykite įvadinį "Python" modulį, skirtą pradedantiesiems. Pagerinkite savo darbo paieškos perspektyvas atlikdami neprivalomą pagrindinį projektą (Capstone Project), kuriame galėsite sukurti išskirtinį portfelį, pristatantį jūsų įgytas žinias.

Kaip gauti UŽT finansavimą?

1. Kreipkis į Turing College

Išsirink galimas programas.

2. Praeik Turing College atranką

Gauk iš mūsų patvirtinimo el. laišką.

3. Kreipkis į UŽT

Tai gali padaryti telefono numeriu 1883. Informacija apie finansavimą

4. Paklausk UŽT

Dėl mokymosi finansavimo skyrimo pasirinktoje Turing College programoje.

5. Gauk iš UŽT pasirašytus finansavimo skyrimo dokumentus

Pasirašytas UŽT dokumentas yra "kuponas".

6. Siųsk dokumentus Turing College komandai!

Pradėk studijas su artimiausia grupe.

6-10 mėnesių tapti

Duomenų analitiku
verslo įžvalgų analitiku
Verslo analitiku
Rinkodaros duomenų analitiku
Produkto duomenų analitiku

Mūsų absolventų vidutinis darbo užmokestis

3053 € (Lietuvoje)*

Net 97.9%* Turing College absolventų gauna darbą – tapk vienu iš jų!

Aplikuok dabar
97.9%*

Įdarbinimo rodiklis

40+

Studentų tautybės

1000+

Aktyvūs studentai

6 mėn.

vidutiniškai įsidarbinti

*praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo

Mūsų buvę studentai dirba:

Turing College buvo visiškai kitokia mokymosi patirtis - daug asmeninio dėmesio ir labai įkvepiantis požiūris į kiekvieną žmogų.

Indrė Rimkevičienė

Decision scientist @ Vinted

Turing College buvo visiškai kitokia mokymosi patirtis - daug asmeninio dėmesio ir labai įkvepiantis požiūris į kiekvieną žmogų.

Linda Oranya

Data scientist @ Metasite Data Insights

Turing College buvo visiškai kitokia mokymosi patirtis - daug asmeninio dėmesio ir labai įkvepiantis požiūris į kiekvieną žmogų.

Ovidijus Kuzminas

ML engineer @ Oxus.AI

Mokykis bet kada ir bet kur

Jei skirsi bent 15 valandų tikslingo mokymosi per savaitę, programą gali baigti per 10 mėnesių. Žinoma, nėra jokių apribojimų, kaip greitai galite baigti programą.

Iki 24 praktinių projektų
1:1 mentorysė
Pabaik per 6-10 mėnesių

DUK

Jei anksčiau dalyvavau UŽT kursuose, ar galiu gauti finansavimą už Turing College programas?

Jei paskutinius UŽT finansuojamus kursus baigėte prieš 12 ar daugiau mėnesių, turite teisę gauti UŽT finansavimą ir mokytis Turing College pasidengę pilną studijų kainą.

Ką daryti, jei konsultantas teigia, kad neatitinku UŽT finansavimo reikalavimų?

Jei atitinkate visus pirmiau puslapyje nurodytus formalius kriterijus, gali būti, kad jums buvo paskirtas konsultantas, kuris nėra susipažinęs su naujausiais UŽT kursų finansavimo pokyčiais. Paskambinkite telefonu 1883, pasakykite, kas yra jūsų konsultantas, ir paaiškinkite situaciją. Daugiau informacijos čia.

Mano konsultantas prašo pateikti įmonės modernizavimo planą. Ką daryti?

Jei norite dalyvauti mūsų programoje, jūsų neturėtų būti prašoma pateikti modernizavimo planą. Paskambinkite į 1883, pasakykite, kas yra jūsų konsultantas, ir paaiškinkite situaciją. Jie turėtų padėti jums išspręsti problemą su jūsų konsultantu.

Mano konsultantas prašo 30 proc. atlyginimo padidėjimo, kai baigsiu kursus. Ką daryti?

Šis reikalavimas nebėra aktualus; jis buvo prieš priimant naują įstatymą, kuris buvo priimtas 2022 m. birželio mėn. Jei jūsų konsultantas iškėlė šį reikalavimą, susisiekite su study@turingcollege.com.